O nas

ARKADIA CLINIC powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby osób, które chcą podać się wyspecjalizowanym usługom z zakresu:
● medycyny estetycznej
● kosmetologii
● fizjoterapii

Dzięki tym trzem głównym dziedziną, możemy zawsze kompleksowo podchodzić do każdej osoby, która otrzymuje w ARKADIA CLINIC wielowymiarowe rozwiązania. Jednak nie bez znaczenia jest wiedza i doświadczenie naszych specjalistów. Poprzez właściwą analizę i diagnozę, zawsze możemy skupić się na indywidualnym podejściu do każdego przypadku. To wszystko sprawia, że realizowane przez nas usługi przynoszą konkretne efekty.

Zespół ARKADIA CLINIC tworzą specjaliści wielu dziedzin. Każdy z nich posiada doświadczenie zawodowe oraz kwalifikacje, zgodnie w wymogami polskiego prawa. Kosmetolodzy, Lekarze medycyny estetyczne, Fizjoterapeuci – nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

Kompleksowa ocena skóry jest nierozerwalnie związana z profesjonalną usługą. Wiedza na temat ukrytych zaburzeń i problemów skórnych to pierwszy krok do zrozumienia potrzeb każdego pacjenta. Wiele problemów skórnych istnieje w głębszych warstwach skóry i dopiero z czasem stają się bardziej widoczne. Dlatego w ARKADIA CLINIC posiadamy innowacyjne urządzenie OBSERV 520x do wizualnej analizy skóry.

Zapisz się na bezpłatną konsultację:

Zaznacz powyższą opcję, aby zaakceptować naszą politykę prywatności