Depilacja laserowa

Szukasz miejsca na depilację laserową w Warszawie? Odwiedź ArkadiaClinic i skorzystaj z pomocy profesjonalistów oraz nowoczesnego sprzętu, jakim jest Soprano Titanium. Wiązka światła emitowana pod skórę skutecznie osłabia i niszczy cebulki włosów.

Depilacja laserowa – ile zabiegów obejmuje i jak wygląda wizyta?

Zastanawiasz się, jak wygląda depilacja laserowa bikini i innych obszarów na ciele? Do ciała przykładana jest głowica lasera, z którego wydobywają się „strzały” światła. Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzamy konsultację, podczas której sprawdzamy, czy możliwe jest wykonanie depilacji laserowej bikini. Przeciwwskazaniami do usuwania owłosienia z miejsc intymnych, ale także z innych obszarów ciała, mogą być: choroby skóry, łuszczyca, nadwrażliwość na światło, przerwanie ciągłości skóry, ciąża i karmienie piersią. Depilacja laserowa nie może być także wykonywana w miejscach pokrytych tatuażami.

W ofercie Arkadia Clinic znajduje się:

 • – Depilacja laserowa nóg (łydki, uda lub całe nogi)

  – Depilacja laserowa ramion

  – Depilacja laserowa miejsc intymnych – w tym depilacja laserowa odbytu i bikini

  – Depilacja laserowa twarzy

  – Depilacja laserowa brzucha

  – Depilacja laserowa klatki piersiowej

  – Depilacja laserowa pleców

  – Depilacja laserowa pach

Zadbaj już dziś o gładkie ciało przy pomocy depilacji laserowej!

Ile zabiegów należy wykonać, aby usunąć owłosienie? Zalecamy wybranie serii 4 zabiegów, które powinny skutecznie wyeliminować niechciane włosy. Należy jednak pamiętać o tym, że przy depilacji laserowej bikini efekty będą zależeć od regularności wykonywanych zabiegów oraz gospodarki hormonalnej.

Jak przygotować się do depilacji laserowej bikini i pozostałych miejsc na ciele?

Większość kobiet odwiedzających naszą klinikę dopytuje o depilację laserową bikini – ile zabiegów obejmuje, czy jest bolesna i jak przebiega. W naszej klinice wykonujemy dwa rodzaje depilacji laserowej bikini: głębokie (można także spotkać się nazwą: depilacja laserowa bikini brazylijskie) oraz płytkie. Jak przygotować się do depilacji laserowej bikini i nie tylko?

Wybierając depilację laserową wąsika, pach, nóg czy miejsc intymnych, warto pamiętać o tym, aby dzień przed zabiegiem ogolić ciało przy pomocy maszynki do golenia. Na skórze nie powinny znajdować się żadne kremy ani balsamy. Dodatkowo laserowa depilacja bikini wymaga odpowiedniej higieny miejsc intymnych.

W przypadku depilacji laserowej cena jednego zabiegu to koszt kilkuset złotych – dokładna kwota zależy od wybranego obszaru. W Arkadia Clinic oferujemy serię 4 zabiegów oraz rabat wynoszący 10% przy wybraniu więcej niż jednego obszaru do depilacji laserowej. Opinie i efekty na pewno przekonają Cię do zarezerwowania terminu – jeżeli jeszcze się wahasz.

Chcesz umówić się na zabieg depilacji laserowej bikini w Warszawie lub dowiedzieć się o nim więcej? Skontaktuj się z nami!

Depilacja laserowa Soprano Titanium to przełomowa platforma do epilacji marki Alma Lasers. Łączy w sobie maksymalną funkcjonalność z komfortem zabiegu. Nowa głowica Quattro 3D posiada dużą powierzchnię spotu zabiegowego wynoszącą aż 4 cm2. Zabiegi są przez to bardzo szybkie, ponieważ możemy pracować na obszarze nawet do 600 cm2. Dzięki aż trzem długościom fal (Alexandryt 755 nm, Speed 810 nm oraz ND:YAG 1064 nm) podczas zabiegu uszkadzane są struktury włosa na różnych głębokościach, a sama depilacja jest bardzo precyzyjna i doskonale sprawdza się na fototypach skóry I-VI oraz skórze opalonej. Soprano Titanium posiada również dwa wejścia pozwalające podłączyć jednocześnie dwa aplikatory.

Wskazania

– usuwanie owłosienia

Przeciwwskazania

– ciąża, karmienie piersią
– nowotwory
– nadwrażliwość na światło, fotodermatozy
– leki, zioła, preparaty: fotouczulające (pokrzywa, skrzyp, dziurawiec, biotyna, chinina, przeciwzakrzepowe, immunosupresyjne, antybiotyki)
– choroby układu oddechowego
– podwyższona temperatura ciała
– padaczka
– ekspozycja na słońce – 4 tygodnie
– samoopalacze i peelingi
– tatuaże (należy omijać)
– choroby skóry
– przerwanie ciągłości skóry
– okolica łuków brwiowych i jąder
– bielactwo, łuszczyca
– cukrzyca
– silne leki antydepresyjne
– zaburzenia hormonalne
– choroby zakaźne

Efekty zabiegu

Efekty zależne są od:
– regularności powtórzeń
– gospodarki hormonalnej
– dotychczas stosowanych metod usuwania owłosienia

Zapisz się na bezpłatną konsultację: