Endermologia LPG

Chcesz poprawić wygląd swojego ciała? W takim razie poznaj zabieg, jakim jest endermologia LPG. Efekty na brzuchu oraz na nogach zwykle robią największe wrażenie na naszych pacjentkach. Zapoznaj się z poniższymi informacjami, aby dowiedzieć się więcej o tym zabiegu.

Zabieg endermologia LPG Alliance – na czym polega, jak należy się przygotować i jakie są przeciwwskazania?

Endermologia LPG jest zabiegiem, który pomoże Ci rozbić tkankę tłuszczową i ujędrnić skórę. Natomiast Alliance to technologia wykorzystywana przez nas podczas wykonywania endermologii LPG. Co to jest i na czym dokładnie polega? Jest to sposób na szybkie i nieinwazyjne poprawienie kondycji skóry.

Warto zaznaczyć, że endermologia LPG nie jest bolesnym zabiegiem – to raczej mechaniczny masaż. Kosmetolog przesuwa po ciele pacjentki głowicę, w którą wbudowane są obracające się rolki. Ich praca polega na ugniataniu tkanki łącznej i pobudzeniu nieaktywnych komórek. Przed wizytą nie trzeba się specjalnie przygotowywać – należy jedynie zadbać o to, aby skóra nie była uszkodzona, a w samym gabinecie ubrać się w specjalny kombinezon.

Podczas pierwszej wizyty w naszym gabinecie kosmetolog zawsze przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentką, aby sprawdzić, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykonania zabiegu endermologii LPG. Efekty mogą być bardzo zachęcające do jego wykonania, ale najważniejsze jest zachowanie bezpieczeństwa. Przeszkodami mogą okazać się m.in.: choroby krwi, przyjmowanie leków rozrzedzających krew, choroby nowotworowe, żylaki, pajączki, naczyniaki, stany zapalne skóry i ciąża.

Endermologia przeznaczona jest dla kobiet, którym zależy na przyspieszeniu metabolizmu, wymodelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu lub stymulacji produkcji naturalnego kolagenu. Dodatkowo ten zabieg kosmetologiczny ma także działanie terapeutyczne i pomaga na blizny, obrzęki czy bóle mięśni.

Endermologia LPG i efekty po 10 zabiegach

Szukając endermologii LPG w Warszawie, wybierz Arkadia Clinic, gdzie możesz zdecydować się na jedną z trzech opcji:

  • – 1 zabieg
    – 5 zabiegów
    – 10 zabiegów

Każda wizyta trwa około 40 minut. Przy wyborze jednorazowego zabiegu, konieczne jest zakupienie kombinezonu – nazywanego fachowo endermowear. Możesz dostać go gratis, jeżeli zdecydujesz się na serię zabiegów endermologii LPG. Efekty po 5 zabiegach są już dla niektórych satysfakcjonujące, jednak aby cieszyć się kompletnymi rezultatami warto wybrać większy pakiet. W wielu zabiegach kosmetologicznych bardzo ważna jest systematyczność wizyt – jest tak również w przypadku endermologii LPG.

Efekty po 10 zabiegach będą zadowalające, jeżeli będziesz przestrzegać umówionych wizyt. Przygotuj się na ujrzenie jędrnego ciała, naturalne wyszczuplenie go oraz na znaczne zmniejszenie cellulitu. Endermologia LPG zadba o Twoje ciało, nie zaburzając przy tym równowagi organizmu.

Endermologia LPG Alliance dzięki innowacyjnej technologii pozwala na osiągniecie znacznie szybszych efektów, widocznych już po trzech sesjach zabiegowych. To w 100 procentach naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek.

Wskazania

– redukcja cellulitu
– ujędrnienie skóry
– wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
– redukowanie miejscowo zlokalizowanej opornej tkanki tłuszczowej
– stymulacja produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
– działanie terapeutyczne (obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów)
– przyśpieszenie metabolizmu

Przeciwwskazania

– nowotwór
– przyjmowanie leków rozrzedzających krew
– choroby krwi
– ciąża (za wyjątkiem nóg)
– stany zapalne i zakażenia skóry
– żylaki i pajączki naczyniowe
– przepuklina w miejscu zabiegowym
– tłuszczaki/naczyniak

Efekty zabiegu

Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Zapisz się na bezpłatną konsultację:

Zaznacz powyższą opcję, aby zaakceptować naszą politykę prywatności