MASAŻ

Czujesz częsty ból pleców, mięśni lub potrzebujesz się zrelaksować? W takim razie zachęcamy Cię do poznania naszej oferty masaży. W Arkadia Clinic oferujemy różne rodzaje zabiegów: masaże relaksacyjne, masaż twarzy kobido, masaż gorącymi kamieniami, dla kobiet w ciąży, olejem kokosowym, bańką chińską, a także drenaż limfatyczny. Każdy z tych masaży zapewni Ci odpoczynek i przyniesie ulgę – sprawdź, czym charakteryzują się poszczególne zabiegi i wybierz odpowiedni dla siebie.

Masaże relaksacyjne

Jeżeli chcesz skorzystać z masażu relaksacyjnego w Warszawie, to dobrze trafiłaś. W naszej klinice masaże relaksacyjne wykonywane są przez doświadczonych masażystów. Masaż klasyczny – również przeprowadzany w naszej klinice – przynosi podobne efekty co odmiana relaksacyjna, ale techniki jego wykonywania są znacznie mocniejsze.

Jednym z ulubionych masaży naszych klientek jest ten z wykorzystaniem oleju kokosowego. Po przeprowadzonym zabiegu ciało jest zrelaksowane, a skóra intensywnie nawilżona i odżywiona. Dodatkowo masaż olejem kokosowym jest ucztą dla zmysłów, a zwłaszcza dla węchu. Równie relaksujący może okazać się masaż gorącymi kamieniami. Rozgrzane do wysokiej temperatury kamienie bazaltowe układane są w tych miejscach ciała, w których znajduje się napięcie – zazwyczaj jest to dolna część pleców. Ten zabieg będzie idealny dla wszystkich, którzy zmagają się ze stresem lub chcą rozluźnić swoje spięte mięśnie, a jednocześnie lubią ciepło.

Wyjątkowym rodzajem masażu jest masaż dla kobiet w ciąży. Pozwala on zmniejszyć niektóre dolegliwości bólowe, ale jest także świetnym sposobem na chwilę relaksu przed narodzinami dziecka.

Drenaż limfatyczny, masaż bańką chińską i masaż kobido – efekty

W ofercie Arcadia Clinic znajdują się również masaże, które nie tylko przynoszą relaks i ukojenie bólu, ale wpływają też na wygląd ciała. Masaż kobido w Warszawie pozwala na pozbycie się napięć z obszaru twarzy poprzez wykonywanie dynamicznych i intensywnych ruchów przez masażystę. Po masażu kobido efekty zauważalne są właściwie natychmiastowo – mięśnie rozluźniają się, a skóra jest bardziej napięta. Jeżeli chcesz uzyskać efekt liftingu na twarzy w nieinwazyjny sposób, to zdecyduj się na masaż kobido. Przeciwwskazania do jego przeprowadzania to: stan zapalny skóry, problemy z zębami oraz zbyt krótki czas po zabiegu mezoterapii lub stosowaniu wypełniaczy.

Jednoczesny relaks i poprawienie wyglądu skóry zapewnia drenaż limfatyczny wykonywany przy użyciu specjalnego urządzenia. To zabieg przeznaczony m.in. dla tych, którzy chcą wymodelować sylwetkę, zmniejszyć uczucie ciężkości nóg lub ujędrnić skórę. Natomiast masaż bańką chińską to skuteczny sposób na zmniejszenie widoczności cellulitu. Jest on bardzo lubiany przez kobiety, ale nie należy się na niego decydować w przypadku posiadania skóry naczynkowej.

Szczegółowe informacje dotyczące ceny i czasu trwania masaży znajdziesz w zakładce „Cennik”.

Wraz z rozwojem fizjoterapii, kosmetologii oraz medycyny, techniki oraz metody masażu ulegają rozwojowi. Obecnie istnieje ich wiele różnych rodzajów. Różnią się pochodzeniem, techniką i samym przeznaczeniem. Niewątpliwe jest to, że masaże należą do najpopularniejszych i najprzyjemniejszych zabiegów zarówno relaksacyjnych oraz leczniczych.

W ARKADIA CLINIC wykonujemy następujące rodzaje masażu:

– Kobido
– Klasyczny
– Relaksacyjny
– Olejem kokosowym
– Gorącymi kamieniami
– Dla kobiet w ciąży
– Drenaż limfatyczny
– Bańką chińską

Zapisz się na bezpłatną konsultację:

Zaznacz powyższą opcję, aby zaakceptować naszą politykę prywatności