Nici liftingujące

W Arkadia Clinic oferujemy różnorodne zabiegi na twarz. Nici liftingujące są jednym z możliwych zabiegów medycyny estetycznej, poprawiających wygląd naszych pacjentek. Poniżej opisujemy, gdzie nici znajdują swoje zastosowanie, jak przebiega wizyta i jakie efekty przynosi, a także jakie są przeciwwskazania do umieszczenia nici w ciele oraz o czym należy pamiętać po zabiegu.

Nici liftingujące – brwi, poliki i wiele więcej

Dość dużą popularnością cieszą się nici liftingujące w brwiach oraz polikach, ale nie tylko. Skutecznie radzą sobie one z opadającym łukiem brwiowym, fałdem marionetkowym, fałdem nosowo-wargowym czy wiotką skórą brzucha. Możliwe jest też umieszczenie nici liftingujących w biuście. Takie działanie prowadzi do podniesienia piersi bez konieczności przeprowadzania operacji. Podczas zabiegu wykonuje się nakłucia igłą, a pod tkanką umieszcza się nici, które podciągają skórę. Nici po kilku tygodniach samoczynnie się rozpuszczają.

Nici liftingujące w Warszawie – efekty, zalecenia i przeciwwskazania

Można wyróżnić wiele przeciwwskazań do wykonywania zabiegów na twarz. Nici liftingujące nie są odpowiednie dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie są wskazane także w przypadku infekcji, cukrzycy, zaburzeń krzepnięcia krwi, tendencji do powstawania bliznowców czy chorób nowotworowych i autoimmunologicznych.

Po wykonaniu zabiegu nici liftingujących w Warszawie należy ostrożnie dotykać twarzy – najlepiej ograniczyć to do minimum. Zaleca się spanie na plecach, tak aby skóra twarzy nie dotykała poduszki. W ramach możliwości należy również unikać wyrazistej mimiki. Ma to na celu ograniczyć ryzyko przesunięcia się nici liftingujących. Powikłania po takim zabiegu nie powinny wystąpić, jeśli tylko do zabiegu wykorzystano wysokiej jakości nici, cały proces został przeprowadzony prawidłowo, a pacjentka szczerze poinformowała lekarza o swoim stanie zdrowia. Należy być przygotowanym na to, że po wizycie na skórze może wystąpić opuchlizna oraz zaczerwienienie. Taki stan powinien jednak zniknąć po kilku dniach, a jego miejsce zajmą upragnione efekty.

Po tym zabiegu można spodziewać się poprawienia kondycji skóry, która stanie się bardziej sprężysta, a oznaki starzenia się znikną. Dodatkowo nici zapewniają bardzo naturalny efekt. Być może właśnie te rezultaty przekonają Cię do zdecydowania się na nici liftingujące. Jak długo efekt utrzymuje się na skórze? Jak zawsze w przypadku takich pytań, odpowiadamy, że zależy to od indywidualnych czynników. Wpływ mają tu przede wszystkim geny oraz tryb życia. Efekt po niciach liftingujących powieki czy inne części ciała zwykle utrzymuje się przez
kilkanaście miesięcy, czasem może utrzymać się nawet do dwóch lat.

Cena nici liftingujących w Warszawie zależy nie tylko od rodzaju używanych materiałów, ale także od liczby wykorzystanych nici podczas zabiegu.

Sekretem nici liftingujących jest dwukierunkowe działanie tj. mechaniczne (nić dosłownie podciąga skórę) oraz biostymulujące (skóra wokół nici odbudowuje się, tworząc naturalny stelaż). Dzięki małym haczykom, które aplikuje się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które podnosi zwiotczałą skórę.

Wskazania

– chomiczki
– fałd marionetkowy
– fałd podbródkowy
– opadające policzki
– wyraźny fałd nosowo-wargowy
– wiotka tkanka, opadające brwi
– obniżone zewnętrzne krawędzie brwi

Przeciwwskazania

– ciąża
– karmienie piersią
– infekcje wirusowe (np. opryszczka)
– gorączka
– tendencje do powstawania bliznowców
– choroby autoimmunologiczne
– choroby nowotworowe
– cukrzyca
– stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi

Efekty zabiegu

Efekty utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. Jest to bezpieczny sposób wyeliminowania zwiotczeń oraz poprawy wyglądu. Opóźnia oznaki starzenia się oraz utratę sprężystości.

Zapisz się na bezpłatną konsultację:

Zaznacz powyższą opcję, aby zaakceptować naszą politykę prywatności