Wypełniacze

W Arkadia Clinic stosujemy różne metody w celu poprawienia wyglądu naszych pacjentów. Zależy nam na tym, aby każdy mógł zdecydować się na taki zabieg, który będzie dopasowany do jego potrzeb. I tak usuwanie zmarszczek czy modelowanie ust może odbywać się z wykorzystaniem różnych wypełniaczy – kwas hialuronowy jest najpopularniejszym z nich.

Usuwanie zmarszczek – efekty, przeciwwskazania i przebieg zabiegu

Skutki starzenia się są bardzo łatwo zauważalne na twarzy i szyi. Jeżeli chcesz zachować młody wygląd na dłużej, to zapoznaj się z przeprowadzanym w naszej klinice zabiegiem usuwania zmarszczek. Z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jesteśmy w stanie skutecznie wypełnić wgłębiania w Twojej skórze. Nasi specjaliści wypełniają także bruzdy nosowo-wargowe oraz przeprowadzają zabieg wolumetrii, który polega na poprawieniu i podkreśleniu rysów twarzy (np. uwydatnieniu kości policzkowych lub wyraźniejszym zarysowaniu linii żuchwy). Jeżeli chodzi o obszary wypełniania, mogą to być np.: policzki, broda czy dolina łez.

Miejsce, w którym ma się znaleźć kwas hialuronowy, zostaje znieczulone przy pomocy specjalnego kremu. Następnie wypełniacz zostaje wprowadzony pod skórę. Forma żelu, w której występuje kwas, dopasowuje się do wgłębień i bruzd w skórze – dokładnie je uzupełniając. Wystarczy kilkadziesiąt minut, aby skóra stała się wygładzona, nawilżona i bardziej napięta.

Przeciwwskazaniami do zabiegu są m.in.: stany zapalne, infekcje skórne i ciąża. Podczas zabiegu działamy na wypełniaczach Fillmed lub TEOXANE – głównym składnikiem w obu przypadkach jest właśnie kwas hialuronowy.

Jak przeprowadzane jest powiększanie i modelowanie ust?

Kwas hialuronowy jako wypełniacz świetnie radzi sobie z modelowaniem i powiększaniem ust. Podobnie, jak w przypadku usuwania zmarszczek, powiększanie ust kwasem hialuronowym nie może być przeprowadzone w trakcie ciąży, karmienia piersią, stanów zapalnych czy chorób nowotworowych. Natomiast po wykonanym zabiegu usta mogą być delikatnie opuchnięte – obrzęk powinien jednak zniknąć w ciągu kilku dni.

Powiększanie ust w Warszawie z wykorzystaniem kwasu hialuronowego należy powtarzać co kilka lub kilkanaście miesięcy. Długość utrzymywania się kwasu w ustach jest kwestią indywidualną – wiele zależy od czynników genetycznych i od prowadzonego trybu życia.
Wypełniacz nie tylko może powiększyć i zmienić kształt warg, ale dodatkowo poprawia ich nawilżenie. To zabieg przeznaczony dla tych, którzy chcą uwydatnić swoje usta i zwiększyć ich objętość lub uporać się z ich asymetrią.

Przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej konieczna jest wizyta konsultacyjna. Nasi specjaliści muszą sprawdzić, czy u danej osoby nie występują przeciwwskazania do przeprowadzenia usuwania zmarszczek lub powiększenia ust w Warszawie.

Informacje o cenie wypełniania poszczególnych obszarów twarzy znajdują się w zakładce „Cennik”.

Działanie wypełniaczy polega na wygładzeniu samych zmarszczek, dzięki czemu stają się one praktycznie niewidoczne. Znajdują zastosowanie także w celu modelowania i zwiększenia objętości niektórych partii twarzy . W naszej klinice realizujemy usługi:
Wolumetria kwasem hialuronowym

Wskazania

– rekonstrukcja zmarszczek
– wypełnienia bruzd nosowo-wargowych
– powiększenie ust
– modelowanie konturów ust
– poprawa i podkreślenie rysów twarzy (Wolumetria)
– wypełnienie ubytków pourazowych i pooperacyjnych tkanek

Przeciwwskazania

– stany zapalne
– infekcje skórne np. opryszczka
– czynna choroba nowotworowa
– ciąża i okres karmienia piersią

Efekty zabiegu

Pozwalają na przywrócenie młodzieńczego, zdrowego wyglądu i promiennej, gładkie cery.

Zapisz się na bezpłatną konsultację:

Zaznacz powyższą opcję, aby zaakceptować naszą politykę prywatności